روش های ساده و زیبا برای ساخت کاردستی با دکمه

6

امروز تصمیم دارم ساخت کاردستی با دکمه هایی که دیگه به دردتون نمیخوره و توی خونه دارید رو بهتون یاد بدم، تا ببینید چقد راحت میشه توی خونه و با وسایل کم کاردستی های زیبایی درست کرد و از اونها نهایت استفاده رو برد. پس با این آموزش زیبا و متفاوت ساخت کاردستی با دکمه در ادامه مطلب همراهم باشید.

مدل های زیبای ساخت کاردستی با دکمه:

دوست های خوبم شما میتونید با ساخت کاردستی با دکمه از همه دکمه های بی مصرفی که توی خونه دارید استفاده کنید و برای اینکار فقط کافیه دکمه های بی مصرف رو یه جا جمع کنید و با کمی چسب حرارتی ویا چسب مایع یه کاردستی زیبا بسازید.

کاردستی با دکمه

قبل از شروع ساخت کاردستی طرح مورد نظرتون رو انتخاب کنید و اونو روی صفحه اصلی بکشید. برای زمینه کار میتونید از انواع کاغذ و یا مقوا استفاده کنید، حتی میتونید روی مقوا یا کاغذ رو با پارچه های زیبا مثل ساتن یا مخمل بپوشونید وبعد طرح مورد نظرتونو با مداد به صورت کمرنگ روی اون بکشید و بعد دکمه ها رو بچسبونبد. برای اینکار میتونید از سایزها و رنگ های مختلف دکمه استفاده کنید.

کاردستی با دکمه

کاردستی با دکمه

همچنین میتونید تمام سطح زمینه رو با انواع دکمه ها بپوشونید و خیالتون راحت باشه که یک کاردستی با دکمه زیبا خواهید داشت.

کاردستی با دکمه

کاردستی با دکمه

خیلی راحت میتونید با استفاده از یک شاخه چوب خشک شده یه منظره زیبا مثل کاردستی زیر درست کنید و از اون برای تزیین منزل استفاده کنید.

کاردستی با دکمه

اینم یک ستاره زیبا و دوست داشتنی که با دکمه هایی با رنگ روشن ساخته شده و شما میتونید از این کاردستی زیبا برای تزیین آشپزخانه و یا اتاق خواب استفاده کنید.

کاردستی با دکمه

خب دوست های خوبم امیدوارم از ساخت کاردستی با دکمه لذت برده باشید و حتما این کاردستی زیبا رو درست کنید. راستی سری هم به بقیه آموزش های هنر در خانه بزنید

اشتراک گذاری

۶ دیدگاه

یک نظر دهید