نحوه ساخت دکوری و وسایل تزیینی برای منزل

3

ساخت دکوری و انواع وسایل تزیینی برای همه ما جذابه و دوست داریم توی خونه و با وسایل کمی که داریم یه دکوری زیبا درست کنیم. بخشی از آموزش امروز ما مربوط میشه به نزدیک شدن به فصل پاییز و برگ ریزان درخت ها. میخوام بهتون یاد بدم که چطور میشه از این همه زیبایی طبیعت برای ساخت دکوری توی خونه استفاده کنید. همراهم باشید.

ساخت دکوری با برگ درخت:

همینطور که گفتم امروز با ساخت دکوری با وسایل ساده و ابتدایی در خدمت شما دوستهای خوبم هستم. البته مشابه این آموزش رو قبلا براتون گذاشتم و حالا به خاطر خواست دوستان عزیزم نوع دیگه ایی از این هنر رو بهتون یاد میدم.

برای ساخت این وسیله ساده و زیبا شما به یه عدد بادکنک مقداری چسب چوب و کمی برگ درخت احتیاج دارین که در اینجا از نوعی رنگیش استفاده شده. البته میتونید از برگهای مصنوعی موجود در بازار هم استفاده کنید. قبل از هر کاری بادکنک رو باد کنید و سطح اونو به چسب چوب رقیق شده آغشته کنید.

ساخت دکوری

حالا برگها رو روی سطح بادکنک بچینید  و روی اونها رو چسب چوب بزنید و جایی بزارید تا چسب کاملا خشک شه.برای ساخت این نوع دکوری که به عنوان جایی برای وسایل هم استفاده میشه بهتره سطح بادکنک رو تا نصفه با برگها بپوشونید.

ساخت دکوری

ساخت دکوری

حالا میتونید بادکنک رو بترکونید و تکه های  اضافه اونو از سطح برگهای خشک شده جدا کنید. ساخت دکوری ما به پایان رسید و  ظرف ما آماده س و میتونید توی خونه و روی میز ازش به عوان یه دکوری زیبا و متفاوت استفاده کنید.

ساخت دکوری

ساخت دکوری

با استفاده از این روشی که گفتم میتونید برای ساخت آویز تزیینی هم استفاده کنید. با روش قبل بادکنک ها رو باد کنید و برای روی کار هم میتونید از انواع کاموا و همینطور دستمال کاغذی استفاده کنید و سطح بادکنک رو کامل بپوشونید و بعد از خشک شدن کامل بادکنک رو بترکونید.

ساخت دکوری

ساخت دکوری

ساخت دکوری

برای تزیین روی کار هم میتونید از انواع کاغذرنگی و روبان استفاده کنید و اونها رو روی سطح کار بچسبونید.

ساخت دکوری

ساخت دکوری

ساخت دکوری

خب دوستهای خوبم امیدوارم از آموزش ساخت دکوری خوشتون اومده باشه و با این روش وسایل تزیینی زیادی درست کنید. راستی سری هم به بقیه آموزش ها بزنید. شاد و موفق باشید.

اشتراک گذاری

۳ دیدگاه

یک نظر دهید