تزیین هدیه شب یلدا برای عروس و داماد با ایده های خاص و شیک

0

جشن شب یلدا یکی از جشن های سنتی و قشنگ ایران است که هر سال در روزهای آخر پاییز و برای استقبال از فصل زمستان برگزار می شود، در هر یک از شهر ها و استان های کشور عزیزمان این جشن به گونه ایی متفاوت انجام می گیرد، یکی از رسوم زیبا که در اکثر نقاط کشور انجام می شود، بردن هدایایی برای تازه عروس و داماد است که اغلب توسط والدین انجام می گیرد، این هدایا که در جشن شب یلدایی عروس تقدیم می گردد اغلب به زیبایی نیز تزیین شده است، برای تزیین هدیه شب یلدا عروس و داماد ایده های متفاوت و خاصی وجود دارد که ما قصد داریم در این مطلب به معرفی برخی از آنها بپردازیم.

مدل های تزیین هدیه شب یلدا با روش های جدید و زیبا

هنگامی که قرار است برای تازه عروس و داماد جشن شب یلدایی برگزار شود، مسائل مختلفی ذهن آنها را درگیر می نماید تا مراسم را به بهترین شکل برگزار نمایند، انتخاب ست لباس شب یلدا، نحوه برگزاری جشن و پذیرایی، تزیین میوه در سبد و صندوق های مخصوص شب یلدا، دیزاین وسایل و هدایای خریداری شده و… از جمله مواردی است که هر یک از تازه عروس و داماد ها سعی می کنند بهترین انتخاب ها را در هر یک از این موارد داشته باشند. ما در مطالب قبلی مجله هنر در خانه سعی کرده ایم به طور مفصل در مورد هر یک از این موارد صحبت کنیم و ایده های متنوعی را معرفی نموده ایم که تا حد زیادی مورد توجه قرار گرفته اند، حال قصد داریم روش هایی متفاوت و زیبا برای تزیین هدیه شب یلدا را مطرح نماییم که از این تزیینات زیبا می توان برای سفره شب یلدا در کنار خانواده نیز استفاده نمود. پس تا پایان همراه ما باشید و از این روش های خاص و جدید نهایت استفاده را ببرید.

تزیین کردن هدیه برای شب یلدا

برای تزیین کادوهای شب یلدا می توانید از وسایل تزیینی مناسبتی همچون انار خشک شده یا تازه، گل رز، برگ های پاییزی، دیوان حافظ، شمع، روبان، میوه کاج و… استفاده نمایید و به این صورت هدیه را به بهترین شکل دیزاین نمایید. نمونه های زیر تصاویر زیبایی از اینگونه تزیینات می باشند که می توانید از آنها ایده بگیرید.

تزیین کادو برای شب یلدا عروستزیین کادو عروس برای شب یلدا

تزیین کردن کادوی شب چلهدیزاین هدیه شب چله

تزیین هدیه برای شب یلداتزیین کردن وسایل شب یلدا

تزیین هدیه های شب یلدادیزاین هدیه های شب یلدایی

تزیین هدایای شب یلداتزیین وسایل شب یلدا داخل سبد

تزیین کردن هدیه برای شب چله عروستزیین کردن وسایل شب چله

تزیین هدیه شب یلدا عروسپکیج شب یلدا با تزیین زیبا

تزیین جعبه هدیه شب یلداتزیین کردن هدایا و وسایل شب یلدا

تزیین هدیه های شب یلدامیوه آرایی شب یلدا با گل طبیعی

تزیین کادو با گل طبیعی برای شب چلهتزیین کردن وسایل شب یلدای عروس

تزیین هدایای شب یلدای عروسدیزاین کادوهای شب یلدایی عروس

دیزاین هدیه شب یلداتزیین وسایل شب یلدایی با ایده جدید

تزیین هدیه برای شب یلداتزیین کردن وسایل شب یلدا

استفاده از جعبه کادوهای متنوع و زیبا به شکل هندوانه، انار و… نیز ایده خاص و جالبی برای تزیین کردن هدایای مخصوص شب یلدا می باشد که انتخاب آنها سلیقه ایی است و می توانید گزینه مناسب و دلخواه را انتخاب کنید.

تزیین هدیه شب یلداکادو شب یلدا برای دانش آموزان

تزیین جعبه کادو شب یلدایی عروسجعبه هدیه هندوانه ایی شب یلدا

هدیه شب یلدا برای دامادجعبه کادو به شکل هندوانه

تزیین کادوهای شب یلداتزیین جعبه کادو برای بچه ها

جعبه کادو هندوانه برای شب یلدامدل جعبه هدیه با تم شب چله

جعبه هدیه شب یلداکادو شب یلدا با دیزاین ساده

تزیین کردن هدیه برای شب یلداجعبه کادو طرح هندوانه

تزیین هدیه شب یلداتزیین جعبه هدیه شیک و زیبا با تم یلدا

همانطور که ملاحظه نمودید روش های متنوعی برای تزیین کردن کادو برای شب یلدا وجود دارد که بنا به سلیقه و به دلخواه می توانید تزیین ایده آل را انتخاب کرده و انجام دهید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید