آموزش ساخت کارت تبریک تولد زیبا و متفاوت

3

امروز میخوام شما رو با یکی از زیباترین مدل های کارت تبریک آشنا کنم و نحوه ساخت اونو بهتون یاد بدم. این کارت تبریک به راحتی ساخته میشه و میتونین اونو به هر کسی که دوست دارین هدیه کنید و مطمئن باشید که خوشش میاد و از این هدیه زیبا استقبال میکنه. همراهم باشید دوستهای خوبم.

نحوه ساخت کارت تبریک:

ساخت این نوع کارت تبریک خیلی زود و سریع انجام میشه و شما میتونین توی خونه و با وسایلی  که دارین اونو بسازید و از ساختش لذت ببرید. برای شروع کار از تکه ایی مقوا و  کاغذ رنگی ضخیم استفاده کنید.البته بهتره برای جذابیت بیشتر کارت از دو یا سه رنگ مقوا یا کاغذ استفاده کنید. علاوه بر اینها شما به مقداری نخ رنگی و  دکمه های ریز رنگی احتیاج دارین. همچنین میتونین از وسایل ریز تزیینی که توی خونه دارین به سلیقه خودتون استفاده کنید.

برای شروع کا ر و ساخت کارت مقوا رو از وسط تا بزنید و شکل یک قلب رو روی اون بکشی و برش بزنید، فقط توجه کنید موقع برش دو تا قلب از هم جدا نشن.

کارت تبریک

کارت تبریک

حالا وقتشه که روی کاغذ رنگی های مختلف چند دابره بکشید و اونها رو به شکل دکمه دربیارید. البته میتونید از دکمه های ریز واقعی هم استفاده کنید و اونها رو روی یکی از قلب ها بچسبونید و اونطور که میخواین روی کارت رو تزیین کنید.

کارت تبریک

کارت تبریک

کارت تبریک

کارت تبریک

حالا یه قلب کوچیکتر روی کاغذی با رنگ دیگه دربیارید و روی اونو با وسایلی که دارید تزیین کنید. پیشنهادم بهتون اینه که جمله ایی رو که دوست دارین به وسیله نخ و سوزن و دوختن روی قلب کوچکتر یادداشت کنید و بعد قلب رو داخل کارت تبریک بچبونید.

کارت تبریک

کارت تبریک

کارت تبریک

خب دوستهای خوبم حالا شما یه کارت تبریک زیبا دارید که میتونید برای مناسبت های مختلف اونو به اطرافیانتون هدیه کنید و مطمئن باشید که از این کارت زیبا و هنر دستتون خوششون میاد.

کارت تبریک

کارت تبریک

امیدوارم از آموزش امروز و ساخت این کارت زیبا و متفاوت خوشتون اومده باشه و حتما اونو بسازید، راستی سری هم به بقیه هنرهای هنردرخانه بزنید، نظر هم فراموش نشه. موفق باشید.

اشتراک گذاری

۳ دیدگاه

یک نظر دهید