مدل پیراهن ساحلی نخی و ایده هایی برای ست کردن لباس ساحلی شیک و جدید

0

استفاده از پیراهن های ساحلی بلند را می توان از جمله جدیدترین استایل های زنانه دانست که زیبایی و جذابیت خاصی به تیپ بانوان می بخشد، لباس های ساحلی اغلب با پارچه های نخی یا تریکو دوخته شده اند و به همین دلیل بسیار خنک می باشند و بهترین انتخاب برای فصل تابستان محسوب می گردند. جالب است بدانید انواع مدل پیراهن ساحلی بلند یکی از پرفروش ترین لباس های زنانه در بهار و تابستان گذشته محسوب می گردند و اغلب دختران جوان و بانوان شیک پوش حداقل یک پیراهن ساحلی در کمد خود دارند، اما اگر شما هنوز موفق به خرید یا دوخت اینگونه پیراهن ها نشده اید، پیشنهاد می کنیم در ادامه این مطلب همراه ما باشید و با جدیدترین مدل های پیراهن نخی و بلند مخصوص تابستان آشنا شده و سپس بهترین ها را انتخاب کنید.

عکس های مدل پیراهن ساحلی بلند زنانه

انواع شلوار های نخی، دامن نخی، شومیز های بلند و کوتاه، پیراهن های نخی و تریکو، مانتو نخی و… بهترین انتخاب های برای فصل تابستان می باشند، که البته انتخاب هر یک و نحوه ست کردن آنها با هم کاملا سلیقه ایی است و افراد با توجه به نیاز و تمایلات خود سعی می کنند بهترین ها را انتخاب نمایند. با این حال آشنایی با چگونگی ست کردن می تواند راهنمای خوبی باشد.

ست پیراهن ساحلی و مانتو

همانطور که گفتیم ما در این مطلب قصد داریم جدیدترین مدل لباس های بلند ساحلی را معرفی نماییم که به راحتی با انواع مدل مانتو فانتزی و مانتو های نخی و حریر تابستانی ست می شوند. توجه داشته باید که می توانید برای شیک پوش تر شدن از پیراهن های ساحلی گلدار و طرح دار استفاده کرده و رنگ مانتو را با زمینه یا گل ها ست نمایید و به این صورت جذابیت بیشتری به لباس های خود ببخشد.

پیراهن و مانتو نخیپیراهن ساحلی گلدارپیراهن نخی و مانتو جدیدعکس پیراهن نخی جدیدست مانتو با پیراهن نخیست مانتو و پیراهن ساحلی

تصاویر زیر نمونه هایی از انواع مختلف پیراهن های ساحلی را نشان می دهند که هر یک زیبایی خاص خود را دارند و می توانند انتخاب فوق العاده ایی برای شما عزیزان باشند. این مدل پیراهن ها را می توان با پارچه های نخی یا تریکو دوخت و از زیبایی بی نظیر آنها لذت برد.

مدل پیراهن ساحلی لباس ساحلی نخی پیراهن جدید ساحلی پیراهن نخی جدید و شیک پیراهن ساحلی آستین بلند مدل لباس های ساحلی لباس ساحلی نخی مدل پیراهن جدید نخی مدل لباس ساحلی مدل پیراهن ساحلی پیراهن ساحلی جدید سارافون نخی جدید پیراهن ساحلی بلند

حال که با شیک ترین و جدیدترین لباس های ساحلی و نحوه ست کردن آنها با مانتو های تابستانه آشنا شدید می توانید بهترین و شیک ترین استایل را برای فصل تابستان انتخاب نمایید، البته پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی از دیگر مدل لباس ها و استایل های جدید که در بخش مدل لباس مجله هنر در خانه معرفی نموده ایم دیدن کرده و به این صورت بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید