تزیین لیوان شربت و آبمیوه برای پذیرایی شیک از مهمان ها

0

نوشیدنی های خنک از جمله انواع شربت، آبمیوه، شیک میوه های مختلف و… بهترین انتخاب برای پذیرایی از مهمان ها در فصل تابستان می باشد. انتخاب نوع نوشیدنی به سلیقه و البته مواد اولیه وجود در منزل بستگی دارد اما زیبایی و جذابیت آن سلیقه و هنر میزبان را نشان می دهد. به این منظور اغلب افراد خصوصا بانوان سعی می کنند با روش های که یاد دارند به تزیین لیوان شربت بپردازند و به این شکل هنر خود را بیشتر در معرض دید قرار دهند.

تزیین لیوان شربت

تزیین لیوان شربت و آبمیوه در فصل تابستان

برای تزیین کردن لیوان شربت ایده های مختلفی وجود دارد، یکی از این روش ها استفاده از میوه یا برش های کوچکی از هر میوه است. به طور مثال برای تزیین شربت آلبالو می توانید از میوه آلبالو با دم استفاده کنید و یا برای تزیین کردن شیر موز می توانید از برش های موز استفاده کنیدف همچنین می توانید از ترکیب چند میوه یا سبزی استفاده کنید، مثلا برای تزیین کردن موهیتو خیار و نعناع از خیارهای تزیین شده و برگ های نعناع تازه استفاده نمایید و به این صورت زیبایی بیشتری به لیوان خود ببخشید. تصاویر زیر نمونه هایی از این دیزاین های زیبا را نشان می دهند.

 

تزیین شربت تزیین کردن شربت تزیین نوشیدنی تزیین نوشیدنی با تمشک تزیین لیوان آبمیوه تزیین کردن آبمیوه تزیین لیوان برای شربت تزیین کردن لیوان

بستنی، شکلات، خامه و… نیز از جمله مواردی هستند که می توانید برای تزیین نوشیدنی از آنها استفاده کنید که برای این انتخاب، باید به این قضیه توجه کنید که موادی که استفاده می کنید باعث بد شدن طعم و مزه نوشیدنی تان نشود و با آن سنخیت داشته باشد.

تزیین کردن شربت دیزاین شربت برای مهمانی لیوان شربت تزیین لیوان شربت تزیین شربت با موز تزیین کردن شربت با میوه تزیین لیوان آب پرتقال

علاوه بر موارد ذکر شده، استفاده از لیوان های زیبا، انواع نی یا قاشق های طرح دار و وسایل تزیینی که لبه لیوان قرار می گیرند نیز می توانند نقش به سزایی در زیبایی لیوان آبمیوه یا شربت شما داشته باشند.

تزیین لیوان آبمیوهتزیین آب پرتقال تزیین لیوان شربت تزیین آب هندوانه

همانطور که مشاهده نمودید ایده های متنوعی برای تزیین لیوان نوشیدنی های خنک تابستانی وجود دارد که با توجه به امکانات موجود در منزل می توانید دیزاین دلخواه را انتخاب و اجرا نمایید. حال برای مشاهده دیگر ایده ها برای انجام تزیینات زیبا در منزل به بخش سفره آرایی مجله هنر در خانه مراجعه کنید و با بهترین و راحت ترین ترفندها برای تزیینات مختلف آشنا شوید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید