مدل کیف پول دست دوز زنانه و مردانه با طرح های شیک و جدید

0

دوخت کیف را می توان از هنرهای بسیار زیبا و کاربردی دانست که با یادگیری آن می توان علاوه بر کسب درآمد در منزل، هنر و سلیقه خود را نیز به نمایش بگذارید و به دوخت کیف های زیبا و متنوع برای خود و اطرافیانتان بپردازید. یکی از مدل کیف هایی که امروزه دوخت ان در منزل طرفداران زیادی یافته است انواع مدل کیف پول دست دوز می باشند که در طرح های مردانه، زنانه و بچگانه دوخته می شوند و هر یک زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند. بر این اساس قصد داریم در این مطلب به معرفی مدل های متنوع آن بپردازیم که مطمئنا مورد توجه شما عزیزان قرار می گیرند.

۲۴ مدل کیف پول دست دوز زیبا و خاص با طرح های متنوع :

مطمئنا آشنایی با مدل های کیف پول برای همه کسانی که قصد دوخت کیف و یا سفارش و خرید آن را دارند مهم است و سعی می کنند قبل از هرگونه اقدامی مدل های جدید و شیک این کیف ها را مشاهده نموده و از آنها ایده بگیرند.

مدل کیف پول دست دوزکیف پول چرمی دست دوز

تصاویر زیر نمونه هایی از انواع مدل کیف پول چرم مردانه و کیف پول های نمدی برای آقایان را نشان می دهند که مجموعه ایی از بهترین مدل های کیف پول دست دوز محسوب می گردند.

مدل کیف پول شیک زنانهکیف چرمی مردانهکیف پول چرمی کیف پول های دست دوز شیک کیف پول های شیک و زیبای دخترانه دوخت کیف پول مردانه

کیف پول های زنانه نیز همانند کیف پول های مردانه دوخته می شوند با این تفاوت که اغلب سعی می شود در تزیین کیف توجه بیشتری شود تا دارای ظاهری جذاب و زیبا برای بانوان شوند. عکس هایی که در ادامه مشاهده می فرمایید نمونه های زیبایی از انواع کیف پول های دست دوز را نشان می دهند که می توانید از آنها به عنوان الگویی برای تهیه کیف پول استفاده نمایید.

کیف پول زنانه دست دوز کیف پول دست دوز مدل کیف پول نمدی دست دوز مدل کیف دست دوز زنانه مدل کیف دست دوز شیک و زیبا مدل کیف پول دست دوز زنانهمدل کیف پول دست دوز زنانه

همانطور که مشاهده نمودید کیف پول های دست دوز تنوع بالایی دارند و برای سنین مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که با توجه به سلیقه و نیازتان می توانید بهترین ها را انتخاب کنید.

مدل کیف پول جدیدعکس کیف پول جدیدکیف پول چرمی دست دوزکیف پول جدید و شیکمدل کیف پول زیپ دارکیف های دست دوز سادهمدل کیف پول های دست دوز جدیدعکس کیف پول جدید مردانه

حال که با انواع کیف پول آشنا شدید، پیشنهاد می کنیم حتما از بخش دوخت کیف مجله هنر در خانه نیز دیدن نمایید و از آموزش های ارائه شده و همچنین مدل های متنوع و بسیار زیبای مجله ما دیدن نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید