آموزش سبزی آرایی و تزیین سبزی خوردن برای سفره افطاری

13

برای همه ما اهمیت داره که برای سفره افطار یه سبزی آرایی زیبا داشته باشیم، خصوصا زمانی که قراره افطاری بدیم و مهمان هم داشته باشیم. امروز با آموزش سبزی آرایی و تزیین انواع سبزی خوردن در خدمت شما دوستهای خوبم هستم. امیدوارم بتونم  برای چیدمان بهتر سفره افطار کمکی کنم.

روش های آسان سبزی آرایی + تصاویر:

سبزی آرایی کار خیلی راحتیه و زمان زیادی نمیخواد ولی تاثیر زیادی بر زیبایی سفره ما داره. برای تزیین سبزی ها تربچه نقش خیلی زیادی داره  و باعث میشه سبزی های ما نمای خیلی قشنگی پیدا کنن که البته میشه تربچه رو به شکل های مختلف تزیین کرد. یکی از روش های تزیین تربچه به شکل گل رو در تصویر پایین میبینید، میتونید به راحتی تربچه رو به این شکل برش بزنید و بین سبزی ها قرار بدین.

سبزی آرایی

یک روش خیلی ساده و راحت برای تزیین تربچه ها برش زدن لبه های تربچه به شکل هفت هشته که وقتی تربچه حلقه حلقه میشه و روی سبزی ها قرار میگیره فرم زیبایی به سبزی های ما میده.

سبزی آرایی

سبزی آرایی

سبزی آرایی

سبزی آرایی

یکی دیگه از روش های خیلی زیبا و کاربردی برای سبزی آرایی استفاده از پیازچه بین سبزی هاس. میتونید سر پیازچه رو برش بزنید واونو به شکل گل دربیارید و با تربچه ها روی ظرف سبزی قرار بدین. اینطوری یه تزیین زیبا و متفاوت خواهید داشت.

سبزی آرایی

سبزی آرایی

سبزی آرایی

از اونجایی که ظرف سبزی شامل رنگ های شاد و زیباس باعث میشه که سفره افطار شما زیباتر شه و در نتیجه یه سفره آرایی خیلی زیبا خواهید داشت.

سبزی آرایی

سبزی آرایی

سبزی آرایی

سبزی آرایی

سر سفره افطار میتونید داخل ظرف سبزی تکه ایی پنیر هم قرار بدین که این کار علاوه بر زیبایی سبزی ها، کاربرد خوبی هم داره و مطمئنا همه خوششون میاد. راستی میتونید تربچه ها رو به صورت موش دربیارین و لابلای سبزی بذارین. این کار باعث میشه که بچه ها به خوردن سبزی همراه غذا علاقه مند شن.

سبزی آرایی

سبزی آرایی

در مرحله آخر از تزیین سبزی خوردن میخوام شما رو با دو مدل تزیین گوجه آشنا کنم که کاربرد زیادی در سفره آرایی و تزئینات شما خواهد داشت.

سبزی آرایی

سبزی آرایی

خب دوستهای خوبم امیدوارم از سبزی آرایی امروزمون خوشتون اومده باشه و توی این ماه مبارک و عزیز سفره افطار های زیبا و پربرکتی بچینید. موفق باشید.

اشتراک گذاری

۱۳ دیدگاه

یک نظر دهید