عروسک خوک نمدی برای هفت سین ۹۸

0

جالب است بدانید حیوان نماد سال ۱۳۹۸ خوک است و از آنجایی که هر ساله شاهد عروسک حیوان نماد سال بر روی سفره هفت سین هستیم، پیشنهاد می کنیم از حالا اقدام به ساخت عروسک خوک نمدی نموده و علاوه بر اینکه از آنها برای تزیین سفره هفت سین استفاده می نمایید، می توانید این عروسک های نمدی را به دیگران هدیه داده و یا با فروش آنها به کسب درآمد بپردازید. تا پایان همراه ما بوده و از این مدل عروسک های خوک زیبا دیدن نمایید.

ساخت عروسک خوک نمدی با طرح های فانتزی و زیبا

اغلب ما تجربه ساخت عروسک های مختلف با مواد اولیه متنوع را داریم، عروسک سازی با خمیر فیمو، خمیر چینی، عروسک سازی با پارچه، ساخت عروسک با گونی، عروسک سازی با نمد و…. رایج ترین ایده ها برای ساختن عروسک های زیبا می باشند که ما در این مطلب قصد داریم نحوه ساختن عروسک زیبای خوک با نمد را معرفی نماییم.

عروسک های نمدی برای هفت سین

برای ساختن خوک با نمد ابتدا الگوی مورد نظر را روی برگه کشیده و سپس بر روی پارچه های نمدی منتقل کنید و بعد از برش همانند دیگر مدل های عروسک نمدی اجزا بدن عروسک را به یکدیگر بدوزید و تزیینات لازم را انجام دهید.

ساخت خوک نمدی

تصاویر زیر نمونه های زیبایی از انواع خوک های نمدی را نشان می دهند که از آنها می توانید به عنوان الگو برای ساخت عروسک برای هفت سین ۹۸ استفاده نمایید.

ساخت عروسک خوک نمدیعروسک خوک برای هفت سین 98عروسک خوک نمدیعروسک خوک با نمدخوک با نمد برای هفت سینعروسک های نمدی هفت سین عروسک خوک برای هفت سین 98 خوک های نمدی هفت سین ساخت عروسک خوک جدید ساخت عروسک خوک نمدیالگوی خوک نمدی

همانطور که مشاهده نمودید عروسک های خوک نمدی را می توان به شکل های مختلف و در ابعاد دلخواه ساخت و از آنها برای تزیینات مختلف استفاده نمود. فقط توجه داشته باشید که اغلب عروسک های فانتزی به شکل خوک با نمد صورتی یا کرمی ساخته می شوند که شما عزیزان می توانید رنگ این عروسک ها را با دیگر اجزا سفره هفت سین ست نمایید و به این شکل تزیینات فوق العاده زیبایی داشته باشید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید