جامدادی نمدی با دوخت آسان و مدل های متنوع و جدید

1

جامدادی های نمدی یکی از جدیدترین و زیباترین جامدادی ها می باشند که برای افراد با سنین مختلف و سلیقه های متفاوت مناسب هستند. دوخت جامدادی نمدی نیز به راحتی انجام می گیرد از این رو آشنایی با مدل های متنوع آن می تواند کمک کند بهترین مدل جامدادی با نمد را بدوزید. بر این اساس قصد داریم در این مطلب از مجله هنر در خانه به معرفی مدل های بسیار زیبای جامدادی با نمد بپردازیم که امیدواریم شما دوستان هنرمند نیز از تماشای این مدل های دیدنی و زیبا لذت ببرید.

۱۸ مدل جامدادی نمدی پسرانه و دخترانه با طرح های فانتزی و زیبا

برای دوختن جامدادی می توان از پارچه های مختلف استفاده نمود. دوخت جامدادی با شلوار لی، با پارچه چرم، با نمد، با پارچه مخمل یا کتان طرح دار و… از رایج ترین روش های دوخت جامدادی است که هر یک نتیجه ایی زیبا و متفاوت را ارائه می دهند. حال اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد دوخت جامدادی با نمد را دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و با انواع مدل های جامدادی نمدی شیک و جدید آشنا شوید.

توجه داشته باشید که مدل های جامدادی با نمد که در این مطلب ارائه می دهیم می تواند گزینه مناسبی به عنوان جامدادی دخترانه یا پسرانه باشد. همچنین می توان از مدل جامدادی های ساده برای بزرگسالان استفاده نمود. تصاویر زیر نمونه هایی از زیباترین مدل جامدادی های نمدی می باشند.

دوخت جامدادی با نمدجامدادی با نمد شیک و زیبا

مدل جامدادی دست دوزمدل جامدادی ساده نمدیجامدادی دست دوز نمدیدوخت جامدادی شیک با نمد

جامدادی عروسکی با نمدجامدادی فانتزی نمدی

مدل جامدادی دخترانه جدیدعکس جامدادی دخترانه نمدی

جامدادی عروسکی با نمدمدل جامدادی زیبا و شیک دخترانه

جامدادی های نمدی زیباجامدادی فانتزی دخترانه با نمد

توجه داشته باشید که تصاویر ارائه شده در این مطلب صرفا جهت ایده گرفتن شما عزیزان ارائه شده اند و می توانید با کمی خلاقیت و ابتکار تغییرات لازم را در طرح و رنگ آنها ایجاد نموده و از این طریق صاحب جامدادی جدید و بسیار زیبایی با طرح عروسک نمدی و یا به صورت ساده شوید.

جامدادی دخترانه نمدیدوخت جامدادی عروسکی با نمد

جامدادی زیبای دخترانهجامدادی پسرانه نمدی

جامدادی باب اسفنجی با نمدمدل جامدادی باب اسفنجی با نمد

مدل جامدادی هندوانه ای با نمدجامدادی طرح هندوانه نمدی

دوخت جامدادی با نمدمدل جامدادی زیبای نمدی

جامدادی فانتزی نمدیعکس جامدادی دست دوزی نمدی

مدل جامدادی دست سازجامدادی با نمد برای بزرگسالان

مدل جامدادی نمدی پسرانهجامدادی های نمدی فانتزی

جامدادی فانتزی با نمدیجامدادی با طرح زیبا و خاص

جامدادی عروسکی نمدیجامدادی دست دوز بچگانه

جامدادی نمدی شیک و زیباجامدادی شیک و زیبای دخترانه

جامدادی پسرانه نمدیمدل جامدادی فانتزی پسرانه

دوخت جامدادی نمدی زیبا و شیکجامدادی زیبا و شیک نمدی

همانطور که مشاهده نمودید دوخت جامدادی نمدی دشوار نیست، اما باز هم نیاز به کسب مهارت دارد. شما دوستان علاقه مند می توانید با مراجعه به بخش دوخت کیف و کفش مجله هنر در خانه از آموزش های مرحله به مرحله برای دوختن انواع جامدادی، کیف، کیف پول، جای لوازم آرایشی و… دیدن نموده و نهایت استفاده را از مطالب منتشر شده در این زمینه ببرید.

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

یک نظر دهید