تزیین شمع با کنف و نخ های کنفی با جدیدترین ایده ها

0

شمع آرایی و تبدیل شمع های ساده به شمع های تزیینی زیبا و شیک، هنری جذاب و دوست داشتنی است که اغلب افراد تمایل به انجام آن دارند. اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که علاقه مندید تزیین شمع با روش های مختلف را بیاموزید، با این مطلب از مجله هنر در خانه همراه ما باشید و با ایده های متنوع و جالب برای تزیین شمع با کنف آشنا شوید و مدل های شمع آرایی زیبا و خاص با این روش را مشاهده نمایید.

مدل های تزیین شمع با کنف و نخ گونی :

برای تزیین شمع های مختلف می توان از وسایل تزیینی گوناگون استفاده نمود و تزیینات خاص و متفاوتی داشت که در این میان تزیین شمع با مروارید، منجوق و سنگ های تزیینی، تزیین شمع با روبان، تزیین شمع با گل خشک، تزیین شمع با کنف و…. طرفداران بیشتری دارند. در مطالب قبلی شما عزیزان را با برخی از این روش های شمع آرایی آشنا نمودیم، حال قصد داریم ایده هایی برای تزیین شمع با کناف و نخ های کنفی را معرفی نماییم که هر یک از زیبایی و جذابیت زیادی برخوردارند.

تزیینات شمعتزیین شمع با نخ کنفی

آموزش تزیین شمع سادهتزیین ساده شمع با کنف

شمع آرایی زیبا با کنفدیزاین شمع با کناف

تزیین شمع با گونیتزیین شمع های ساده با گونی

تزیین شمع های زیباشمع آرایی ساده و زیبا

تصاویری که مشاهده نمودید، مربوط به ایده های ساده برای تزیین شمع می باشند، در صورتی که تمایل دارید حرفه ایی تر عمل نمایید می توانید از هر یک از تزییناتی که در ادامه ارائه می دهیم استفاده نمایید و تزیین فوق العاده زیبایی داشته باشید.

تزیین شمع با نخ کنفتزیین شمع شیک و جدید

تزیین شمع با کنفتزیین شمع با نمد و کنف

تزیین شمع شیک و زیباشمع آرایی جدید و زیبا

تزیین شمع با نخ کنفیتزیین شمع شیک و جدید

تزیین شمع ساده و زیباتزیینات شمع با ایده های جدید

تزیین شمع با کنفدیزاین شمع با نخ کنفی و مهره

شمع آرایی زیبا با نخ کنفیتزیین شمع با کناف

با کمی خلاقیت می توان به تزیین جاشمعی با کنف نیز پرداخت و از داشتن جاشمعی های زیبا و جالب لذت برد.

تزیین جاشمعی با کنفتزیین جاشمعی شیشه ایی با کنف

حال که تصاویری از انواع تزیین شمع با کنف را مشاهده نمودید می توانید به راحتی اقدام به تزیین شمع های ساده نمایید و با کمی ابتکار و خلاقیت، شمع های ساده را به زیباترین شمع های تزیینی تبدیل نمایید. شما دوستان هنرمند که به دنبال ایده های بیشتری هستید می توانید به بخش شمع آرایی مجله هنر در خانه نیز مراجعه نمایید و از این طریق با دیگر ایده ها و مدل های ارائه شده برای تزیین شمع های مختلف آشنا شوید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید