آموزش کاردستی زیبا و متفاوت + تصاویر

20

آموزش کاردستی از آموزشهای خیلی مهم و پرکاربرده که طرفدارهای خیلی زیادی داره، امروز با این آموزش متفاوت در خدمت شما دوستهای خوبم هستم تا با هم یه جا قلمی خیلی شیک بسازیم و با قرار دادنش روی میز تحریر علاوه بر زیباییی ازش استفاده های زیادی هم بکنیم. پس با آموزش کاردستی امروز همراهم باشید.

آموزش کاردستی با وسایل دور ریختنی:

همینطور که گفنم امروز با آموزش کاردستی در خدمت شما دوستهای خوبم هستم و تصمیم دارم ساخت یه جا قلمی زیبا رو با وسایل دور ریختنی بهتون یاد بدم. برای ساخت این کاردستی جالب شما به تعدادی رول دستمال کاغذی و یا لوله های مقوایی در سایزهای مختلف احتیاج دارین، همینطور مقداری گواش یا رنگ روغن و کمی هم چسب چوب. خب دوستهای خوبم اگه وسایل مورد نیاز رو آماده کردین آموزش رو با هم شروع کنیم.

آموزش کاردستی

تو مرحله اول رول ها رو با گواش یا رنگ روغن یکدست رنگ بزنید، که در اینجا از رنگ سیاه به خاطر کاربرد زیادش استفاده شده. اونها رو بعد از رنگ زدن کمی کنار بذارید تا رنگش خشک شه و کار هنری شما مرتب تر شه.

آموزش کاردستی

حالا وقتشه که یه طرح انتخاب کنید و روی همه رول ها بکشید. برای راحتی کار میتونید از روش نقاشی نقطه ایی استفاده کنید و طرحی رو که انتخاب کردین رو به صورت نقطه ای بر روی رول هایی که قبلا رنگ زدین منتقل کنید.

آموزش کاردستی

فقط دوستهای خوبم توجه داشته باشین که موقع انتخاب رنگ بهتره طرح همه رول ها تا حدی مشابه باشه که وقتی کنار هم قرار میگیرن زیبایی بیشتری داشته باشه.

آموزش کاردستی

آموزش کاردستی

وقتی رنگ رولها خشک شد اونها رو روی قاب مقوایی یا چوبی که اونو هم از قبل رنگ زدیم، با چسب چوب یا هر چسبی که در دسترسه با ترتیب دلخواه خودمون میچسبونیم. به همین راحتی کاردستی ما آماده شد. این آموزش کاردستی از آموزش های خیلی راحت و البته پر کاربرده که مطمئنا بعد از ساخت خیلی ازش خوشتون میاد.

آموزش کاردستی

آموزش کاردستی

خب اگه کاردستی تون آماده شد اونو روی میز بذارین و با انواع قلم و لوازم تحریر پرش کنید. البته میشه از این کاردستی زیبا بع عنوان جای وسیله آرایشی  و یا گلدان و وسایل تزئینی استفاده کرد.

آموزش کاردستی

امیدوارم شما هم مثل من از این آموزش کاردستی خوشتون اومده باشه و جا قلمی های زیبایی درست کنید. موفق باشید دوستهای خوبم

اشتراک گذاری

۲۰ دیدگاه

  1. ناشناس در

    شکیلا در اردیبهشت سال ۱۳۹۵
    خیلی خوشم اومد خیلی های کلاسه ممنونم واسه کاردستی یاتون

  2. یه دنیا ممنون بابت اموزش های زیباتون. من همه مطالبتون رو خوندم خیلی قشنگن، خصوصا ساخت کاردستی ها و گلسازی ها و عروسک سازی. مرررررررررسی

یک نظر دهید