متفاوت ترین و جدیدترین نمونه های تاج عروس ۲۰۱۴

3

انتخاب تاج عروس از مسائل خیلی مهم و با اهمیت برای همه عروس خانم هاس که البته نقش خیلی زیادی در زیبایی اونها در شب عروسی داره و باعث میشه متفاوت تر به نظر بیان. این انتخاب تا حدودی سخته به خاطر اینکه تنوع تاجهای عروسی خیلی زیاده و انتخاب جدیدترین ها تا حدودی مشکل تره. امروز شما رو با چند نمونه جدید آشنا میکنم که امیدوارم خوشتون بیاد.

زیباترین مدل های تاج عروس:

از اونجایی که اکثر عروس خانم ها دنبال جدیدترین نوع تاج عروس هستن تا توی جشن عروسی شون زیبایی بیشتری داشته باشن، تو این پست شما رو با چند نمونه تاج خیلی زیبا و جدید آشنا میکنم که مطمئنم میپسندین. اولین نوع تاج هاییه که بیشتر برای جشن نامزدی و عقدکنان استفاده میشه. این نوع تاج به خاطر رنگی بودن خیلی راحت با لباس ست میشه و عروس خانم های عزیز میتونن اونو به رنگ لباسشون تهیه کنن تا جلوه خاص خودشو داشته باشه.

تاج عروس

تاج عروس

تاج عروس

تاج عروس

تاج عروس

نمونه دیگه ایی از تاج عروس مدل های نسبتا باریک و ظریفه که اغلب به رنگ نقره ای و یا طلایی تهیه میشه و برای جشن عروسی کاربرد داره. انتخاب این مدل تاج با اینکه سلیقه اییه اما بیشتر به مدل موی عروس خانم بستگی داره. تاج های ظریف طرفدارهای بیشتری دارن.

تاج عروس

تاج عروس

تاج عروس

تاج هایی که با شکوفه های ریز و گلهای مختلف  درست میشن هم زیبایی خاصی داره و برای عروس خانم هایی با مدل موهای جمع کاربرد بیشتری داره.

تاج عروس

تاج عروس

مدل های دیگه ایی هم از تاج ها هستن که یه خرده درشت ترن که اغلب آرایشگرها با توجه به مدل مو و آرایش عروس خانم اونها رو انتخاب میکنن.

تاج عروس

تاج عروس

تاج عروس

راستی علاوه بر مدل مو، مدل تور عروس خانم هم در انتخاب تاج عروس نقش زیادی داره و با توجه به تور میشه تاج مناسب تری رو انتخاب کرد.

تاج عروس

تاج عروس

خب دوستهای مهربونم امیدوارم از این تصاویر تاج عروس خوشتون اومده باشه و با بهترین انتخاب، بهترین لحظات رو داشته باشین. خوشحالم که سایت هنر در خانه رو انتخاب کردین. شاد و موفق باشید.

اشتراک گذاری

۳ دیدگاه

    • سلام مرضیه جان. مبارک باشه.
      چند تا پست در مورد جهیزیه عروس دارم به اونها مراجعه کن. مطالب جدیدتری هم در روزهای آینده میذارم. بهم سر بزن. خوشبخت شی عزیزم

یک نظر دهید