گیفت شب یلدا با تزیین زیبا و شیک و طرح های جدید

1

گیفت ها هدیه های کوچک و زیبایی هستند که در مناسبت های مختلف از طرف میزبان به مهمان ها تقدیم می شود. این هدایا تنوع بالایی در طرح و مدل دارند و می توان آنها را برای مناسبت های مختلف تهیه نمود. شب یلدا یکی از این مناسبت هاست که اغلب برای آن گیفت تهیه می شود. مدل های گیفت شب یلدا تنوع بالایی دارند و می توان آنها را به راحتی در منزل نیز تهیه نمود. از این رو سعی کردیم در این مطلب مجموعه ایی از بهترین و جدیدترین مدل های گیفت شب یلدا را گردآوری نماییم که هر یک می توانند الگویی برای ساخت گیفت برای شب یلدا توسط شما دوستان هنرمند باشند. در ادامه همراه ما باشید و از این مدل های فوق العاده دیدن نمایید.

گیفت شب یلدا برای عروس و داماد :

یکی از کاربردهای مهم انواع گیفت شب یلدا استفاده از آن برای جشن شب یلدا عروس می باشد که در بیشتر شهرهای ایران مرسوم است. این مدل گیفت ها با طرح های فانتزی و زیبا تهیه می شوند و می توان از آن برای تزیین میز شب یلدا نیز استفاده نمود. در ادامه چندین مدل  گیفت برای شب یلدا عروس را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این مدل های زیبا می توانند انتخاب مناسبی برای عروس خانم های باسلیقه باشند و از ین طریق بهترین و زیباترین گیفت یا کادو شب یلدا را داشته باشند.

گیف عروس و دامادگیفت برای شب یلدا عروس و داماد

گیفت شب یلدامدل گیفت فانتزی شب یلدا

گیفت قلبی شب یلداگیفت و یادبود شب یلدا

گیفت شب یلدا با نمدساخت گیفت نمدی برای شب یلدا

گیفت های شب یلداعکس گیفت های شب یلدا

مدل گیفت زیبای شب یلداگیفت شب چله

گیفت نمدی شب یلداگیفت فانتزی برای شب یلدا

گیفت شب یلدا برای بچه هامدل گیفت جدید برای شب یلدا عروس

گیفت های شب یلدا برای کودکان :

در صورتی که قصد دارید گیفت را برای کودکان تهیه کنید بهتر است به سراغ طرح های کودکانه بروید که اغلب مورد توجه بچه ها قرار می گیرند. این گیفت ها را می توانید با نمد، مقوا، کاغذ رنگی و.. بسازید. قبلا در مبحث ساخت کاردستی شب یلدا شما دوستان را با نحوه ساخت گیفت های شب یلدا آشنا نمودیم، حال نیز چند نمونه از آنها را ارائه می دهیم که امیدواریم این مدل ها نیز بتوانند به شما برای ساخت گیفت کمک کنند.

گیفت برای شب یلداساخت گیفت کودکانه برای شب یلدا

گیفت هندوانه برای شب یلداساخت گیفت های شب یلدا برای مهد کودک

گیفت کودکانه برای شب یلداگیفت های شب یلدا برای بچه ها

گیفت عروسکی برای شب یلداگیفت عروسکی شب یلدا با نمد

گیفت های شب یلداساخت گیفت با خمیر چینی

گیفت انار برای شب یلداگیفت نمدی به شکل انار

گیفت نمدی برای شب یلدایادبود شب یلدا با نمد

مدل گیفت جدید برای شب یلداگیفت با خمیر چینی

مدل گیفت جدیدهدیه شب یلدا برای کودکان

کاردستی شب یلدایادبود شب یلدا کودکانه

گیفت دست ساز شب یلداهندوانه نمدی برای شب یلدا

کادو شب یلداگیفت جدید و بامزه برای شب چله

همانطور که مشاهده نمودید انواع مختلف گیفت شب یلدا را می توان به راحتی در منزل ساخت، تنها کافیست از خلاقیت و ابتکار خود در این زمینه استفاده نمایید تا بهترین نتیجه را بگیرید. حال که با جدیدترین گیفت های شب یلدا آشنا شدید، پیشنهاد می کنیم با کلیک بر روی تزیینات شب یلدا مجله هنر در خانه از دیگر مدل ها و ایده های بسیار زیبا و دیدنی برای شب یلدا دیدن نموده و نهایت استفاده را از هر یک ببرید.

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

یک نظر دهید