آموزش تصویری ساخت کارت تبریک ولنتاین (روز عشق)

17

ساخت کارت تبریک ولنتاین میتونه برای همه ما جذاب باشه چون داریم به ولنتاین یا همون روز عشق نزدیک میشیم، همگی تو این فکریم که چه هدیه ایی برای طرف مقابلمون تهیه کنیم که بتونیم به وسیله اون میزان علاقه مونو نشون بدیم، البته همه میدونیم احساساتو نمیشه با مادیات سنجید. من واسه هدیه ولنتاین یه پیشنهاد عالی براتون دارم. شما میتونین هنر دست خودتونو هدیه بدین و مطمئن باشین عشقتونو به بهترین شکل ممکن ابراز کردین. پس با این آموزش رومانتیک همراه من باشین.

ساخت کارت تبریک ولنتاین (کارت بوسه):

برای ساخت کارت تبریک ولنتاین فقط به یه تکه مقوای نازک یا کاغذ رنگی احتیاج دارین که یه رو سفید و یه رو صورتی یا قرمز باشه. حالا وقتشه که ساخت کارت تبریک ولنتاین رو با هم شروع کنیم. تو این آموزش به تنها نکته ایی که باید اهمیت بدین و توجه کنین اینه که مقوا رو از مکان مشخص شده و به اندازه لازم تا بزنید.

کارت تبریک ولنتاین

میتونین با نقطه چین یا خطوط کمرنگ اون قسمتهایی که قراره تا بخوره رو مشخص کنین تا به مشکل نخورین. خوب به تصاویر و اندازه های مشخص شده تو تصویر دقت کنین. مطمئنم میتونین خیلی راحت این کارت تبریک متحرک و زیبا رو واسه روز ولنتاین بسازین و هدیه بدین.

کارت تبریک ولنتاین

کارت تبریک ولنتاین

کارت تبریک ولنتاین

کارت تبریک ولنتاین

کارت تبریک ولنتاین

کارت تبریک ولنتاین

کارت تبریک ولنتاین

کارت تبریک ولنتاین

کارت تبریک ولنتاین

کارت تبریک ولنتاین

کارت تبریک ولنتاین

کارت تبریک ولنتاین

موقع تا کردن مقوا به رنگ پشت و روی اون توجه کنین، تا طرح لب روی کارت حتما به رنگ صورتی یا فرمز باشه نه سفید.

کارت تبریک ولنتایناگه مرحله به مرحله همراه من پیش رفته باشین الان کارت تبریک ولنتاین شما هم آماده س. میتونین روی کارت تبریک رو به سلیقه خودتون با نقاشی یا چسبوندن عکسهای رومانتیک و جذاب تزئین کنین و اونو به کسی که دوسش دارین هدیه بدین و مطمئن باشین قدر هنر دستتونو میدونه و حتما به میزان علاقه و توجه تون پی میبره.

کارت تبریک ولنتاین

کارت تبریک ولنتاینامیدوارم از آموزش امروز نهایت استفاده و لذت رو برده باشین حتما باز هم آموزش هایی برای ساخت کارت تبریک ولنتاین و یا آموزش ساخت جعبه هدیه با روش های مختلف رو براتون در سایت هنر در خانه قرار میدیم، با بهترین آرزوها، امیدوارم ولنتاین خوبی رو سپری کنین.

اشتراک گذاری

۱۷ دیدگاه

 1. بسیار عالی بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود متشکرم از سلیقتون
  منم درستش کردم

 2. اناهیتاخیام در

  به نظرم خیلی جالب وقشنگ نبودازشمامیخواهم کارت پستال های زیباتری رابه نمایش بگذاریدباتشکر.

  • ممنون از همه دوست های خوبم که به من و سایت هنر در خانه این همه لطف دارن. خوشحالم که این آموزش طرفدارهای زیادی داره. موفق باشید.

 3. مریمممممممممممممم در

  دمتوووووووووووووووون گرم عالللللللللللللللللللللللللللللللللی بودددددددددد

یک نظر دهید