ساخت گل نمدی با الگو و ایده هایی برای گلسازی با پارچه نمد

0

گل های نمدی از جمله زیباترین گل های دست ساز محسوب می گردند که ساخت آنها این روزها رواج زیادی یافته است و اغلب افراد اقدام به گلسازی با پارچه نمدی می نمایند. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که به ساخت گل نمد علاقه مندید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و با الگوبرداری از تصاویر ارائه شده، زیباترین گل های نمدی را در منزل بسازید و از آنها برای تزیینات مختلف استفاده کنید.

آموزش ساخت گل نمدی با روش های ساده و زیبا :

گلسازی را می توان یکی از هنرهای بسیار زیبا و جذاب دانست، برای ساخت گل می توان از پارچه های مختلف، کاغذ کشی و مقوا، روبان، کریستال های تزیینی و… استفاده نمود. پیش از این انواع مدل گل کریستالی به دلیل تنوع در مدل و زیبایی ظاهری از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر گل ها برخوردار بودند، اما حال با توجه به رنگ بندی های جالب و فوق العاده زیاد نمد، بازار ساخت گل نمدی بسیار داغ است. از دیگر مزایای گل های نمدی می توان به قیمت مناسب پارچه نمد و همچنین سادگی کار با نمد اشاره نمود. در ادامه شما را با چگونگی ساخت گل با نمد های رنگی و زیبا آشنا می نماییم.

مدل گل نمدی جدید

برای ساخت گل های نمدی ابتدا الگوی گل مورد نظر را روی کاغذ کشیده و به تعداد مناسب روی نمد منتقل نموده و آن را برش بزنید.

الگوی گل نمدی

حال مطابق تصویر ابتدا مرکز گل و سپس گلبرگ ها را با استفاده از چسب مایع یا چسب حرارتی به یکدیگر بچسبانید و گل را تکمیل نمایید. از این روش می توانید در ساخت کاردستی با نمد نیز استفاده نمایید.

مراحل ساخت گل با نمدگلسازی با نمد

تصویر زیر گل نمدی زیبایی را نشان می دهد که با روش بالا ساخته شده است و می تواند انتخاب مناسبی برای تزیینات مختلف باشد.

مدل گل با نمد

در ادامه آموزش تصویری ساخت چند مدل گل نمدی بسیار زیبا را به صورت مرحله به مرحله ارائه می دهیم که با توجه به این عکس ها و همچنین کمی دقت و خلاقیت می توانید گل های نمدی بسیار زیبایی تهیه نمایید.

گل های نمدی زیباساخت گل نمدیساخت گل زیبا با نمدساخت گل رز نمدی

گل های نمدی که تا این لحظه ساخت آنها را مشاهده نمودید، با استفاده از چسب ساخته می شدند، حال چند ایده گلسازی با نمد را معرفی می نماییم که در این روش ها باید اقدام به دوخت نمد نمایید.

آموزش ساخت گل نمدیمراحل ساخت گل با نمدآموزش ساخت گل با پارچه نمدآموزش ساخت گل با نمدمراحل ساخت گل با نمد

در ادامه تصاویری از گل های نمدی را ملاحظه می فرمایید که با روش های بالا ساخته شده اند، این گل های زیبا می توانند الگویی برای گلسازی شما باشند و با الگوبرداری از آنها می توانید زیباترین گلها را با نمد بسازید.

ساختن گل با نمدساخت گل های نمدیساخت گل با نمدآموزش ساخت گل سر نمدیعکس گل نمدیگل نمدی زیبا و جدیدآموزش ساخت گل سر با نمدگل های نمدی زیبا و جدید

ضمن اینکه امید داریم از مشاهده آموزش ساخت گل نمدی برای شما عزیزان نیز مفید بوده باشد، از همه شما علاقه مندان دعوت می نماییم با کلیک بر روی گلسازی از دیگر آموزش های جدید و متنوع دیدن نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید