نحوه ساخت گل کاغذی زیبا (گل نرگس) + تصاویر

0

آموزش ساخت گل کاغذی خیلی راحته و شما میتونین توی خونه به راحتی این گل زیبا و متفاوت رو بسازین. گلی که امروز میخوام بهتون آموزش بدم گل نرگسه که مطمئنم همه دوسش دارن و بخاطر دو رنگ و متفاوت بودنش خیلی جاها میشه ازش استفاده کرد. با نحوه ساخت این نوع گل کاغذی همراهم باشین.

آموزش مرحله ایی ساخت گل کاغذی:

برای شروع ساخت گل کاغذی بهتره قبل از انجام هر کاری با وسایل مورد نیاز آشنا شید و اونها رو آماده کنید تا آموزش رو با هم شروع کنیم. وسایل مورد نیازه ما شامل کاغذ کشی با رنگ های سفید و زرد و سبز، نوار گاترین سبز، سیم برای ساقه گل، چسب حرارتی و مقداری پلاستیک مشکی برای مرکز گل که در اینجا از پوست شکلاتی استفاده شده که رنگ مشکی داره استفاده کردیم. شما هم همراه من وسایل گلسازی رو آماده کنید.

ساخت گل کاغذی

برای شروع کار روی کاغذ کشی سفید الگوی گلبرگ ها رو مطابق شکل میکشیم و اونها رو با قیچی درمیاریم.

ساخت گل کاغذی

ساخت گل کاغذی

بعد میریم سراغ کاغذ کشی زرد و یه مستطیل در میاریم و اونو از وسط تا میزیم و مطابق شکل میپیچیم. میتونید لبه هاشو کمی رنگ قرمز یا نارنجی بزنید تا طبیعی تر به نظر بیاد.

ساخت گل کاغذی

همینطور که قبلا گفتم میتونید از یه تکه پلاستیک مشکی برای مرکز گل استفاده کنید. اونو با چسب به ساقه متصل کنید و از وسط گل رد کنید و بعد شروع کنید به چیدن گلبرگ های سفید اطراف قسمت زرد که قبلا پیچیدیم. حدودا شش گلبرگ برای هر گل نرگس کافیه.

ساخت گل کاغذی

ساخت گل کاغذی

ساخت گل کاغذی

حالا یه مستطیل کوچیک با کاغذ کشی سفید دربیارین و اونو انتهای گل بچسبونین تا یه گل زیبا و دوست داشتنی داشته باشین.

ساخت گل کاغذی

خب تو این مرحله از ساخت گل کاغذی انتهای گل رو با نوار گاترین بپیچید و با کاغذ سبز چند تا برگ دربیارین و اونها رو هم به همراه نوار گاترین به ساقه بپیچید.

ساخت گل کاغذی

ساخت گل کاغذی

خب دوستهای خوبم ساخت گل کاغذی ما به پایان رسید.

ساخت گل کاغذی

حالا چند شاخه از این گلهای تزئینی زیبا رو بسازین و به شکلهایی که در تصاویر پایین میبینید اونها رو تزیین کنید ویه گل آرایی خیلی زیبا و متفاوت داشته باشید.

ساخت گل کاغذی

ساخت گل کاغذی

ساخت گل کاغذی

ساخت گل کاغذی

ساخت گل کاغذی

امیدوارم از ساخت گل کاغذی خوشتون اومده باشه و گلهای نرگس زیبایی توی خونه بسازین و در تزئین فضای خونه ازش استفاده کنید. موفق باشید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید