ساخت جعبه کادو قلبی با الگو و تصاویر مرحله به مرحله

2

ساخت جعبه کادو قلبی یکی از پرطرفدارترین آموزش ها است، جعبه کادوهای قلبی می توانند بهترین گزینه برای هدیه های رمانتیک و عاشقانه باشند. این مدل جعبه ها به راحتی تهیه می شوند و با مقداری مقوا می توان به سادگی اقدام به ساخت آنها نمود. اگر شما نیز قصد ساخت چنین جعبه هایی را دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و با آموزش مرحله به مرحله ساخت جعبه کادو به شکل قلب ما را همراهی نمایید.

آموزش ساخت جعبه کادو قلبی شکل با مقوا

روش های مختلفی برای تزیین کادو دخترانه و پسرانه وجود دارد که رایج ترین آنها استفاده از جعبه کادو به شکل های مختلف است، اغلب ما تجربه ساخت ساخت جعبه مقوایی را داریم که ممکن است به شکل مربع، مستطیل، دایره، قلبی و… باشند که هر یک کارایی خاص خود را دارند. جعبه هدیه های قلبی اغلب برای مناسبت های عاشقانه و رمانتیک مثل کادوی ولنتاین و تولد مناسب هستند که در این مقاله قصد داریم نحوه ساخت آنها را با روشی ساده مطرح کنیم.

جعبه کادو قلبی

در اولین اقدام به سراغ کشیدن الگو برای جعبه کادو می رویم. برای این مدل جعبه کادو نیاز به الگوی قلب برای کف و سر جعبه و الگوی مستطیل بلند برای دیوار جعبه نیاز داریم. توجه داشته باشید الگویی که برای سر جعبه می کشید باید بین ۲ میلی متر تا یک سانتیمتر از الگوی کف جعبه بزرگتر باشد. که این اندازه را ضخامت مقوای شما تعیین می کند و به این دلیل است که سر جعبه به راحتی برداشته شود و همچنین لق نزند.

الگو جعبه کادو قلبی شکل ساخت جعبه کادو قلبی با الگو

حال که الگوها را در اندازه های مناسب کشیدید، آنها را روی مقوای اصلی پیاده نموده و برش بزنید. دالبری بریدن بعضی از قسمت های الگو برای راحت تر چسباندن اجزا به یکدیگر است.

مراحل ساخت جعبه کادو قلب

برای زیبایی بیشتر کار می توانید در برخی از نقاط از روبان های گیپور و یا تور استفاده کنید و با کمک چسب مایع آنها را روی مقوا بچسبانید. حال مقوایی را که برای دیواره در نظر گرفته اید به الگوی قلبی کف جعبه کادو بچسبانید. مشاهده می فرمایید که قسمت های دالبری نقش مثبتی در زیبایی بیشتر و مرتب بودن کار دارند.

ساخت جعبه کادو مقواییساخت جعبه هدیه قلبی

در صورتی که قصد دارید جعبه کادویی زیبا و مقاوم داشته باشید بهتر است از دو مقوای قلبی شکل برای کف جعبه استفاده کنید و انها را به هم بچسبانید.

مراحل ساخت جعبه کادوییساخت جعبه کادو به شکل قلبساختن جعبه کادویی قلبی

تزیینات اصلی جعبه کادو، به عهده شماست و می توانید از انواع روبان، گل های مختلف و دیگر وسایل تزیینی برای زیبایی بخشیدن به جعبه استفاده نمایید، بهترین راهکار در این زمینه استفاده از وسایل تزیینی در حین ساخت جعبه کادو است.

ساختن جعبه کادو قلبی

تصویر زیر نمونه تکمیل شده جعبه کادو قلبی را نشان می دهد که با گل های پارچه ای زیبا تزیین شده است و می تواند الگوی مناسبی برای تزیین هدیه  شما باشد.

ساخت جعبه هدیه به شکل قلب

همانگونه که ملاحظه نمودید ساخت جعبه کادویی به شکل قلب بسیار آسان است و تنها کافیست دقت لازم را داشته باشید و با چندین بار تمرین و تکرار جعبه هدیه زیبا و خاصی بسازید.

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

  1. واقعا خوب بود ،، من برم بقیه ببینم

    سایت جالبی دارید واقعا لینکتونو برای چندتا از دوستام فرستادم بدردشون میخوره ،، ممنون

یک نظر دهید