ماسک سیب زمینی برای شفافیت صورت و درمان جوش

1

استفاده از ماسک سیب زمینی تاثیرات شگفت انگیزی بر روی پوست صورت دارد و می تواند یک از ماسک های زیبای فوق العاده محسوب گردد، بر این اساس در این مطلب به معرفی چگونگی استفاده از ماسک صورت سیب زمینی و فواید این ماسک عالی می پردازیم که با مطالعه این مقاله با نحوه صحیح و مزایای استفاده از این ماسک صورت آشنا می شوید. تا پایان همراه ما باشید و از مطالب ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

پنج ماسک سیب زمینی موثر و مفید برای پوست صورت :

سیب زمینی دارای خواص درمانی و تغذیه ایی بی شماری می باشد که آشنایی با آنها به علت در دسترس بودن سیب زمینی و راحتی استافده از آن می تواند برای همه ما جذاب باشد. علاوه بر این یکی از فواید سیب زمینی که این روزها توجه زیادی نیز به آن می شود استفاده از آن به عنوان یکی از محصولات درمانی و زیبایی پوست است. تهیه ماسک سیب زمینی می تواند راه حل مناسبی برای حل مشکلات پوستی باشد که در ادامه به معرفی انواع مختلف آن می پردازیم.

ماسک سیب زمینی

ماسک جوش صورت با سیب زمینی :

برای از بین بردن جوش های صورت می توانید سیب زمینی را رنده نموده و با کمی آبلیمو مخلوط کرده و بر روی پوست قرار دهید و سپس صورت را با آب بشویید. خواهید دید که بعد از گذشت نیم ساعت جوش های صورت کوچکتر شده و کم کم از بین می روند.

ماسک جوش صورت با سیب زمینی

ماسک روشن کننده صورت با سیب زمینی :

سیب زمینی خاصیت روشن کنندگی و شفافیت دارد و می تواند تاثیر قابل توجهی بر روی پوست صورت بگذارید. بدین منظور می توانید از برش های سیب زمینی و یا سیب زمینی رنده شده استفاده نموده و آن را بر روی پوست صورت قرار دهید و شاهد ایجاد تغییرات بر روی پوست صورت باشید. این ماسک روشن کننده پوست را می توانید دوبار در هفته تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید.

ماسک برای کبودی چشم

ماسک سیب زمینی برای کبودی دور چشم :

خستگی و کبودی دور چشم یکی از مشکلات شایع است که برای درمان آن می توانید از آب سیب زمینی استفاده کنید و یا برش های حلقه ایی سیب زمینی را بر روی چشم ها قرار دهید. البته توجه داشته باشید که این ماسک نمی تواند تاثیر سریع داشته باشید و نیازمند زمان است اما یکی از روش های موثر برای از بین بردی کبودی اطراف چشم محسوب می گردد.

ماسک روشن کننده سیب زمینی

ماسک صورت سیب زمینی و خیار :

در صورتی که احساس می کنید پوست صورتتان خسته است و یا چشمانتان پف کرده و خسته به نظر می رسد، به نسبت مساوی آب سیب زمینی را با آب خیار مخلوط نموده و بر روی پوشت قرار دهید. مطمئنا شاهد تاثیرات بی نظیر آن خواهید بود.

ماسک صورت خانگی

ماسک صورت سیب زمینی و عسل :

برای تهیه این ماسک عسل و سیب زمینی را مخلوط کرده و بر روی پوست قرار دهید. این ماسک می تواند چروک ایجاد شده بر روی پوست را از بین ببرد و جوانی و شادابی را به پوست صورت شما برگرداند.

ماسک صورت با سیب زمینی و عسل

با انواع مختلف ماسک سیب زمینی آشنا شدید، هر یک از این ماسک ها می توانند بهترین انتخاب برای پوست شما باشند و با استفاده از آنها مشکلات پوستی خود را رفع نمایید. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده دیگر ماسک های گیاهی و خانگی به بخش ماسک صورت مراجعه نموده و از ماسک های معرفی شده نهایت استفاده را ببرید.

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

یک نظر دهید