مدل های زیبا و جدید تزیین حلوا در منزل

6

برای همه خانم های کدبانو و با سلیقه مهمه که با مدل های جدید تزیین حلوا آشنا شن و برای مراسم و مهمانی های مختلف از ایده های جدیدتر و زیباتر استفاده کنن. امروز با چند مدل تزیین انواع مختلف حلوا در خدمت شما دوستهای خوبم هستم. برای مشاهده عکس ها در ادامه مطلب همراهم باشید.

ایده های جدید تزیین حلوا:

اولین مدل تزیین حلوا که طرفدارهای زیادی داره و برای مجالس و مهمانی ها کاملا مناسبه، تزیین با روش زیره که در اون از پودر پسته استفاده شده و از حلوایی با رنگ دیگه گلهای قشنگی ساخته شده و زیبایی حلوا رو چند برابر کرده. برای این مدل تزیین بهتره حلوایی که پختید رو داخل سینی بکشید و بعد روی اونو تزیین کنید.

تزیین حلوا

حلوا

حلوا

حلوا

حلوا

اگه حلوا شما تیره س، میتونید اونو به یکی از شکل های زیر داخل ظرف بکشید و روی اونو با خلال بادام و یا پودر نارگیل و پسته تزیین کنید و طرح های مختلفی روی اون ایجاد کنید تا قشنگ تر به نظر بیاد.

حلوا

حلوا

حلوا

حلوا

تزیین حلوا و کلا تزیین انواع خوراکی ها نشان دهنده سلیقه و هنر کدبانوی خونه س پس سعی کنید هنر سفره آرایی و تزیینات رو به خوبی یاد بگیرید و در منزل با وسایل و امکاناتی که در دسترس دارید بهترین تزیینات را انجام دهید و مهمان ها و اطرافیانتون رو شگفت زده کنید.

تزیین حلوا

حلوا

حلوا

حلوا

حلوا

حلوا

خب دوستهای خوبم در ادامه چند مدل دیگه از انواع تزیینات روی حلوا رو میبینید که میتونید توی خونه و برای مهمانی ها انجامشون بدید و از هنر و سلیقه تون لذت ببرید.

حلوا

حلوا

حلوا

حلوا

حلوا

امیدوارم از این مدل های تزیین حلوا خوشتون اومده باشه و ایده های خوبی برای تزیینات گرفته باشید. راستی دوستهای خوبم برای آشنایی با مدل های مختلف سفره آرایی و همینطور انواع تزیینات غذا و خوراکی ها و یادگیری آموزش های مختلف در این رابطه به سفره آرایی مراجعه کنید. لحظه هاتون خوش و سرشار از موفقیت

اشتراک گذاری

۶ دیدگاه

یک نظر دهید