۲۰ محصول پرفروش چرخ خیاطی جک، مارشال، ژانومه و کاچیران

0

یکی از وسایلی که از دیرباز تا کنون در بیشتر منازل دیده می شود و از آن استفاده می شود چرخ خیاطی ها هستند. افراد با توجه به نیازی که دارند چرخ خیاطی مناسب خود را تهیه می‌کنند و البته علاوه بر نیاز، هزینه هم نقش بسیار مهمی در خرید این وسیله دارد و افراد با توجه به بودجه و هدفی که دارند چرخ خیاطی مناسب خود را خریداری میکنند. چرخ خیاطی ها در انواع خانگی و صنعتی وجود دارند که هر کدام برای هدف مشخصی هستند.

چرخ خیاطی خانگی

در بیشتر منازل چرخ خیاطی های خانگی وجود دارد که افراد برای کارهای دوخت و دوز معمولی مثل دوخت یک لباس مشخص یا کوتاه کردن لباس ها و ملافه ها از آن استفاده می کنند و معمولاً چرخ خیاطی های خانگی طوری طراحی و ساخته شده اند که برای کارهای تعداد پایین قابل استفاده هستند. از جمله برندهایی که به تولید چرخ خیاطی خانگی می پردازند برند های مارشال، کاچیران، ژانومه و جک هستند.

چرخ خیاطی صنعتی

همانطور که گفتیم چرخ خیاطی ها مصارف مختلفی دارند و با توجه به هدفی که از خرید آنها دارید می توانید انواع مختلفی را استفاده کنید. اگر چرخ خیاطی برای کارهای تعداد بالا و حرفه ای تر قرار است خریداری شود بهتر است چرخ خیاطی صنعتی را انتخاب کنید و خریداری کنید زیرا وسایل و موتورهایی که در این چرخ خیاطی به کار رفته اند آنقدر پر قدرت هستند که شما بتوانید هر روز چند ساعت از استفاده کنید و مدت ها برای شما دوام داشته باشد. البته حجم چرخ خیاطی های صنعتی بیشتر است و قیمت بالاتری دارد که کاملا مطابق با هدفی است که دنبال می کنند. از جمله برندهایی که به تولید چرخ خیاطی های صنعتی می‌پردازند برندهای جک، سان استار و غیره هستند.

در این مطلب سعی داریم تا چهار مورد از معروف ترین برند های تولید کننده چرخ خیاطی که طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرده است را برای شما معرفی کنیم و برای هر کدام از این برندهای معروف چند مورد از پرفروش‌ترین محصولات را بیاوریم. اگر شما هم به دنبال خرید چرخ خیاطی مناسب خود هستید تا بتوانید با آگاهی بیشتر تصمیم به خرید بگیرید این مطلب را دنبال کنید.

چرخ خیاطی ژانومه

یکی از معروف ترین برند هایی که به تولید چرخ خیاطی می‌پردازد شرکت ژانومه است که از تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌کند و در ساخت چرخ خیاطی از آنها بهره می گیرد و کیفیت و تنوع این محصولات در سطح ملی و بین المللی قرار دارد و جزو برندهای است که تقریبا تمام مشتریان از محصولات آنها رضایت کامل دارند و می توان گفت یکی از برند هایی است که بیشترین وفاداری را به مشتریان خود دارد.

این مدل ها از بهترین چرخ خیاطی های ژانومه هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند و دلیل این محبوبیت کیفیت بالای این محصولات است و ساخت کشور ژاپن می باشند که هم برای مصارف خانگی هم کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند. از این چرخ خیاطی ها برای گلدوزی استفاده می شود و همچنین برای ساده دوزی، تکه دوزی، زیپ دوزی، مادگی و دکمه دوزی مورد استفاده قرار میگیرند.

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی ژانومه ۸۰۲

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی ژانومه ۸۰۸A

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی ژانومه مدل ۳۹۹A

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی ژانومه مدل ۳۹۳A

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی ژانومه ۸۰۲A

چرخ خیاطی کاچیران

از سال ۱۳۵۹ در شهر صنعتی البرز- قزوین کارخانه چرخ خیاطی کاچیران تاسیس شد و شروع به تولید چرخ خیاطی صنعتی و خانگی نمود و از بهترین برندهای چرخ خیاطی می باشد که کیفیت محصولات این شرکت در سطح بین المللی قرار دارد. از این چرخ خیاطی ها برای گلدوزی استفاده میشود و همچنین برای ساده دوزی، تکه دوزی، زیپ دوزی، مادگی و دکمه دوزی مورد استفاده قرار میگیرند.

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی کاچیران مدل رز ۲۱۰

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی کاچیران مدل یاسمین +۵۹۲

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی کاچیران مدل نیولایف ۱۱۴۹

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی کاچیران مدل نیولایف ۱۱۲۹

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی کاچیران مدل یاسمین ۵۰۲

 

چرخ خیاطی جک

شرکت تولید کننده چرخ خیاطی جک با همکاری چند کشور اروپایی از جمله آلمان به طراحی و ساخت انواع چرخ خیاطی های خانگی و صنعتی می‌پردازد که کیفیت محصولات این شرکت در سطح بین المللی می باشد و دارای گواهینامه ISO9000،ISO14000 ،OHSAS18000  می باشد. این چرخ خیاطی ها برای دوخت انواع پارچه های ظریف و معمولی و ضخیم مناسب می باشد.

فروش چرخ خیاطی

راسته دوز جک مدل( اف ۴) F4

فروش چرخ خیاطی

مادگی اتومات جک JK-T1790 BK

فروش چرخ خیاطی

راسته دوز نخ قطع کن دار A2 جک

فروش چرخ خیاطی

کمر کش ۱۲ سوزنه جک JK-8009VC-12064

فروش چرخ خیاطی

راسته دوز جکjk 8900

چرخ خیاطی مارشال

شرکت مارشال در اصل مربوط به کشور تایوان می باشد که فعالیت خود را در این کشور آغاز کرد و بعد از اینکه در ساخت و تولید محصولات پیشرفت کرد و توانست به سطح بین المللی برسد موفق شد نظر مصرف کنندگان زیادی را جلب کند و محصولات خود را به تمامی مناطق ارسال کنند. یکی از کشور هایی که محصولات مارشال را به فروش می رساند ایران است که نمایندگی شرکت مارشال در ایران شرکت نیکو دوخت ماشین می باشد.

شرکت مارشال چرخ خیاطی های خانگی و صنعتی را تولید می‌کند که معمولا برای دوخت های مختلفی مثل گلدوزی، ساده دوزی، زیپ دوزی، تکه دوزی و دکمه دوزی و مادگی از این چرخ خیاطی ها استفاده می شود. در ادامه چند نمونه از پرفروش‌ترین محصولات را به شما معرفی می کنیم.

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی مارشال گلدوزی مدل ۸۴۰s

فروش چرخ خیاطی

چرخ سردوز میاندوز مارشال مدل ۳۰۵۰mo

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی مارشال سردوز خانگی ۳ نخ و ۴ نخ مدل ۳۰۴A

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی مارشال گلدوزی مدل ۸۱۵p

فروش چرخ خیاطی

چرخ خیاطی مارشال گلدوزی مدل ۸۲۰s

اشتراک گذاری

یک نظر دهید