تزیین شله زرد با گل محمدی و غنچه های گل محمدی خشک شده

0

مدل های زیبای تزیین شله زرد با گل محمدی را می توان از جمله جدیدترین و زیباترین تزیینات شله زرد دانست. بدین منظور می توانید از گلبرگ های گل محمدی تازه یا خشک شده و همچنین از غنچه های گل محمدی استفاده نمایید و تزیینات فوق العاده ایی داشته باشید. برای تزیین ظرف شله زرد با گل محمدی ایده ها و روش های مختلفی وجود دارد که در این مقاله قصد داریم به معرفی برخی از آنها بپردازیم با این امید که این تزیینات دلچسب و زیبا مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

تزیین شله زرد با گل محمدی :

برای تزیین شله زرد با گل محمدی بهتر است از دیگر مواد تزیینی از جمله: خلال بادام و پسته، دارچین، پودر نارگیل و… نیز استفاده نمایید. بدین منظور ابتدا شله زرد را در ظرف مناسبی بکشید و بعد از اینکه کمی خنک شده و به اصطلاح روی آن بسته شد و گرفت اقدام به تزیین آن نمایید. برای تزیین شله زرد بهتر است ابتدا طرح ایده آل را روی ظرف مجسم کرده و سپس دارچین یا پودر نارگیل را در نقاط مناسب بریزید و در مرحله آخر گلبرگ های گل محمدی را در کنار بادام و پسته ها قرار دهید تا گل های زیبایی بر روی شله زرد داشته باشید.

تزیین شله زرد مجلسی با گل محمدیتزیین شیک و زیبای شله زرد مجلسی

تزیین شله زرد مجلسیتزیین شله زرد با بادام و گل محمدی

تزیین زیبای شله زردتزیین روی شله زرد به شکل گل

تزیین شله زرد با گل محمدیایده تزیین شله زرد مجلسی

تزیین شله زرد با خلال پسته و گل محمدیدیزاین شله زرد با گل محمدی

تزیین زیبای شله زرد مجلسیتزیین شله زرد با دارچین و گل محمدی

تزیین شله زرد مجلسی با غنچه گل محمدی

همانطور که گفتیم علاوه بر گلبرگ های گل محمدی، می توان از انواع غنچه های تازه یا خشک شده نیز برای تزیین شله زرد استفاده نمود. در تصاویر زیر تزیینات شله زرد را با غنچه گل محمدی، خلال بادام و پسته، دارچین و پودر نارگیل مشاهده می فرمایید که هر یک زیبایی خاص خود را دارند.  از این تزیینات زیبا می توانید برای تزیین فرنی و شیر برنج نیز استفاده نمایید.

تزیین شله زرد با گل محمدیتزیین شیک شله زرد

تزیین شله زرد نذریتزیین روی شله زرد با غنچه گل

تزیین شله زرد با دارچین و گل محمدیتزیین دیس شله زرد با دارچین

تزیین شله زرد نذریتزیین شله زرد با پسته و غنچه گل

دیزاین شله زرد نذریتزیین ساده شله زرد

تزیین شله زرد مجلسیتزیین ظرف شله زرد با غنچه گل

تزیین شیک شله زرد مجلسیشله زرد مجلسی با تزیین زیبا

تزیین شله زرد قالبی با گل محمدیتزیین شله زرد قالبی

تزیین شله زرد با غنچه گل محمدیتزیین شله زرد با غنچه گل محمدی و خلال پسته

امیدواریم از مشاهده مدل های متنوع و زیبای تزیین شله زرد با گل محمدی لذت برده باشید، این تزیینات زیبا می توانند الگویی برای شما دوستان هنرمند و باسلیقه باشند تا با ایده گرفتن از آنها و به کارگیری کمی خلاقیت و ابتکار زیباترین و بهترین تزیینات را انجام دهید. برای مشاهده مدل های بیشتر و متنوع تز و همچنین آشنایی با جدیدترین تزیینات بر روی سفره آرایی مجله هنر در خانه کلیک نموده و از بهترین و متنوع ترین مطالب منتشر شده دیدن نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید