آموزش مروارید دوزی روی شلوار جین و مدل های شلوار مرواریدی جدید

0

شلوار لی های مروارید دوزی شده را می توان از جمله جدیدترین و شیک ترین شلوارهای زنانه و دخترانه در بازار دانست که البته قیمت بالایی نیز دارند. اگر شما نیز به اینگونه شلوارهای جین علاقه مند شده اید، پیشنهاد می کنیم با کمی خلاقیت و ابتکار اقدام به مروارید دوزی روی شلوار نمایید و از این طریق شلوارهای جین ساده خود را تبدیل به شلوار مرواریدی مجلسی نمایید.

در مطالب قبلی ما با آموزش دوخت شلوار زنانه آشنا شدید، حال قصد داریم ایده ایی زیبا و جدید برای تزیین شلوارهای ساده را مطرح نماییم. شما دوستان خلاق می توانید با کمی مروارید شلوار لی ساده خود را تبدیل به شلواری مجلسی و شیک نمایید. قبلا هم ایده هایی به عنوان خلاقیت با شلوار لی را مطرح نموده ایم، اما خلاقیت این بار ما، مرتبط با هنر خیاطی می باشد و به شیک پوشی بیشتر مان نیز کمک خواهد کرد.

آموزش مروارید دوزی روی شلوار لی :

برای مروارید دوزی روی شلوار نیاز به یک شلوار جین ساده، مقداری مروارید در رنگ ها و سایزهای دلخواه و نخ نامرئی یا سفید داریم.

مروارید دوزی روی شلوار

اولین اقدام برای تزیین شلوار با مروارید تعیین طرح و نقشه برای آن است. برای زیبایی بیشتر کار می توانید مکان مرواریدها را با مداد و به صورت کم رنگ علامت بزنید. همچنین می توانید از دو رنگ مروارید استفاده نمایید تا کار شما جلوه بیشتری داشته باشد.

مروارید دوزی روی لباس

مروارید را روی شلوار به گونه ایی قرار دهید که سوراخ آن موازی با پارچه باشد. سوزن را از زیر پارچه بیرون آورده و از سوراخ مروارید عبور دهید و مجدد به زیر پارچه ببرید.

آموزش دوخت مروارید روی لباسآموزش مروارید دوزی ساده

نخ را به خوبی بکشید تا مروارید کامل فیکس شود و در زیر کار بخیه بزنید.

دوخت مروارید روی شلوار

این کار را برای تمام بخش های طرح مورد نظر انجام دهید تا طرح شما تکمیل شود.

مروارید دوزی روی شلوارتزیین شلوار لی با مروارید

حال شما یک شلوار مروارید دوزی شده شیک و زیبا دارید. توجه داشته باشید که از این روش می توانید در تزیین لباس نیز استفاده نمایید و از این طریق زیبایی بیشتر به لباس های خود ببخشید.

دوختن مروارید روی لباس

مدل های شلوار مروارید دوزی شده مجلسی :

حال که با روش دوخت مروارید روی شلوار آشنا شدید پیشنهاد می کنیم از مدل های شلوار جین های مروارید دوزی که در ادامه ارائه می دهیم نیز دیدن نموده و با الگو برداری از این مدل های زیبا، دوخت مروارید روی شلوار جین را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

آموزش مروارید دوزی ساده دوخت مروارید روی شلوار جین مروارید دوزی روی شلوار جین تزیین شلوار آموزش مروارید دوزی آموزش مروارید دوزی روی شلوار

ضمن اینکه امیدواریم آموزش مروارید دوزی روی شلوار که در این مطلب ارائه دادیم مورد توجه شما عزیزان هنرمند قرار گرفته باشد، از همه دوستان دعوت می نماییم سری به بخش خیاطی مجله هنر در خانه بزنید و از دیگر آموزش های مفید و کاربردی در این زمینه دیدن نموده و نهایت استفاده را از تازه ترین مطالب منتشر شده ببرید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید