ساخت حلقه در نمدی برای اتاق خواب های منزل با ایده های جدید

0

ساخت حلقه در نمدی با طرح های متنوع و زیبا می توانید به تزیین درب های اتاق خواب های منزل شما کمک کند، از این رو قصد داریم در این مطلب به ارائه نحوه ساخت حلقه در با نمد بپردازیم که یکی از آموزش های راحت و آسان است و می تواند برای شما عزیزان نیز مفید باشد. در ادامه این مطلب از مجله هنر در خانه همراه ما باشید و از این آموزش جالب و جذاب دیدن نمایید.

آموزش مرحله ایی ساخت حلقه در نمدی با روشی ساده :

حلقه های در دارای تنوع بالایی می باشند و می توان آنها را با روش های گوناگون ساخت. یکی از این روش ها ساخت حلقه در نمدی است که با برش های باریک نمد تهیه می شود و می تواند در تزیین اتاق پذیرایی، اتاق خواب و… به کار رود. البته با کمی خلاقیت و استفاده از رنگ های فانتزی و شاد می توانید از این حلقه ها در تزیین درب اتاق نوزاد نیز استفاده نمایید.  برای ساخت این مدل حلقه در نیاز به یک حلقه فلزی یا چوبی ساده و مقداری پارچه نمدی در رنگ دلخواه دارید.

تزیین درب اتاق با نمدی

برای شروع نمدها را به صورت نوارهای باریک یک سانتی متری مطابق تصویر زیر برش بزنید.

تزیین درب اتاق خواب

حال باید نوارهای نمدی را به حلقه بپیچیم. بدین منظور می توانید از گره های ساده استفاده کنید و یا مطابق تصاویر زیر آنها را روی حلقه فیکس نمایید.

ساخت حلقه تزیینی با نمد حلقه تزیینی برای درب اتاق خواب ها مراحل ساخت حلقه تزیینی

تمام سطح حلقه را با پارچه های نمدی برش خورده پر کنید. البته به سلیقه خود می توانید از دو یا چند رنگ نمد استفاده نمایید که ما در اینجا تنها از یک رنگ نمد استفاده کرده ایم.

ساخت حلقه تزیینی برای اتاق خوابساخت حلقه در نمدی

برای زیبایی بیشتری حلقه تزیینی درب اتاق خواب، سطح آن را با توپک های رنگی و پاپیون های زیبا تزیین کنید و نهایت استفاده را از آن در تزیینات منزل ببرید.

مدل حلقه در نمدی جدیدساخت حلقه در نمدی

حال که با یکی از روش های جالب و دیدنی برای ساخت حلقه در نمدی آشنا شدید، پیشنهاد می کنیم بر روی تزیین منزل کلیک نمایید و از این طریق با بهترین و جذاب ترین آموزش ها در زمینه های مختلف برای تزیینات منزل آشنا شوید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید