لباس های مخصوص دختر بچه های شیرین و بامزه از جمله محبوب ترین مدل لباس ها می باشند که از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردارند. لباس های دخترانه شامل انواع بلوز های بچگانه، پیراهن و سارافون های مجلسی، انواع مدل دامن بچگانه و… می باشند که مطمئنا هر یک زیبایی مخصوص خود را دارند و برای همه والدین مهم است که قبل از اقدام به خرید و یا دوخت لباس های بچگانه با مدل های جدید و متنوع آن آشنا شوند. از این رو قصد داریم در این مطلب با معرفی جدیدترین مدل ها، شما عزیزان را در این جهت یاری نماییم.

۱۷ مدل دامن بچگانه دخترانه جدید :

در مطالب قبلی مجله هنر در خانه به معرفی انواع لباس مجلسی بچگانه شیک و زیبا پرداختیم که خوشبختانه مورد توجه والدین باسلیقه قرار گرفت. حال قصد داریم انواع مختلف مدل دامن بچگانه با طرح های بسیار زیبا و شیک را معرفی کنیم که هر یک را می توان از جمله جدیدترین و محبوب ترین مدل دامن های بچگانه دانست. این مدل ها شامل انواع دامن توتو، دامن کوتاه ساده، دامن مجلسی بچگانه و … می باشند که هر یک پوشش مناسبی برای دختر بچه شما محسوب می گردند. در ادامه همراه ما باشید و از این مدل دامن های فوق العاده زیبا و جدید دیدن نمایید.

مدل دامن بچگانه شیکدامن کوتاه بچگانه جدید و زیبا

مدل دامن بچگانه دخترانهمدل جدید دامن بچگانه

دامن بچگانه مجلسیدامن مجلسی بچگانه

مدل جدید دامن دخترانهمدل دامن ساده دخترانه

مدل دامن دخترانه جدیددامن دخترانه جدید و زیبا

دامن بچگانه توریمدل دامن توری دخترانه

عکس دامن بچگانه جدیدعکس دامن کوتاه دخترانه

مدل دامن بچگانه شیک و زیبادامن مجلسی بچگانه

دوخت دامن بچگانهدامن ساده و شیک دخترانه

مدل دامن توتو بچگانهدامن مجلسی بچگانه جدید

دامن دخترانه جدیدعکس دامن بچگانه مجلسی

دامن بچگانه جدید و زیبادامن بچگانه ساده و  زیبا

مدل دامن مجلسی بچگانهمدل دامن برای دختربچه ها

مدل دامن کوتاه بچگانهدامن کوتاه بچگانه جدید

مدل دامن بچگانهعکس دامن پلیسه بچگانه

دامن بچگانه جدیدمدل دامن دخترانه جدید و زیبا عکس دامن دخترانهعکس دامن بچگانه شیک و جدید

جدیدترین عکس های انواع مدل دامن بچگانه جدید و شیک را ملاحظه نمودید، ضمن اینکه امیدواریم تماشای این مدل های بسیار زیبا برای شما عزیزان نیز جذاب بوده باشد، از همه شما علاقه مندان دعوت می نماییم با کلیک بر روی لباس کودک مجله هنر در خانه از دیگر مدل ها و تصاویر جدید و متفاوت انواع پوشاک کودکان دیدن نمایید.

منتشر شده توسط یلدا

من یلدا هستم، دانشجو کارشناسی ارشد حسابداری اما هدف از ایجاد این وب سایت اشتراک گذاری هنرهای خونگی در این دنیای مجازی با شما دوستان خوبمه، امیدوارم لحظات مفیدی رو در سایت هنر در خانه سپری کنید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *