آموزش ساخت گل با دستمال کاغذی و ساخت گل های کاغذی

0

در این مطلب به معرفی سه آموزش ساخت گل بسیار زیبا و جذاب می پردازیم که مطمئنا این آموزش های جالب می توانند بهترین انتخاب برای همه علاقه منان به هنرهای تزیینی باشند. همانگونه که می دانید گلسازی یکی از جذاب ترین روش ها برای تزیین منزل و همچنین کسب درآمد است که در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین ایده ها برای ساخت انواع گل کاغذی و همچنین آموزش ساختن گل های زیبا با دستمال کاغذی بپردازیم. در ادامه همراه ما بوده و از این آموزش های جذاب ایده بگیرید.

آموزش ساخت گل های زیبا با وسایل ساده و معمولی

ساخت گل های تزیینی متنوع را می توان با ساده ترین وسایل انجام داد، یکی از روش هایی که امروزه در در ساخت گل مورد توجه قرار گرفته است، ساخت انواع مدل گل کریستالی است. علاوه بر آن می توان به ساخت گل های کاغذی نیز اشاره نموده که به راحتی انجام می گیرند. از این رو قصد داریم در این مقاله به آموزش ساخت گل با روش های مختلف بپردازیم که امیدواریم مورد توجه شما دوستان علاقه مند قرار بگیرند.

گلسازی با کاغذ

آموزش ساخت گل با کاغذ کشی :

کاغذ کشی یکی از ابزار های جالب برای گلسازی و ساخت انواع گل های زیبا است، بدین منظور چند رنگ کاغذ کشی متنوع و زیبا را انتخاب نمایید. سپس الگوی گلبرگ ها را در سایز دلخواه بر روی کاغذ کشی منتقل نموده و برش بزنید.

آموزش ساخت گل با کاغذساخت گل کاغذی

حال با استفاده از یک مداد یا خودکار، به گلبرگ ها فرم دهید، بدین منظور بهتر است لبه های کار را به بیرون فرم دهید تا گل شما زیبایی بیشتری داشته باشد.

ساختن گل های کاغذی

زمانی که تمامی گلبرگ های شما آماده شد، آنها را مطابق تصویر زیر کنار یکدیگر قرار دهید.

مراحل ساخت گل کاغذی

در مرحله آخر از ساخت گل با کاغذ کشی بهتر است انتهای آن را با نخ ببندید، تا گل زیبایی داشته باشید.

ساخت گل با کاغذ کشی

ساخت گل کاغذی :

برای ساخت گل کاغذی می توانید از انواع کاغذ با رنگ های متنوع استفاده نمایید، در اینجا سعی نمودیم از دو رنگ کاغذ استفاده نماییم تا گل کاغذی زیبایی داشته باشیم.

آموزش ساخت گل با کاغذ

برای شروع کاغذ را مطابق تصاویر زیر تا بزنید. این مدل را می توان مدل بادبزنی نامید که همه ما بارها آن را تجربه نموده ایم.

مراحل ساخت گل با کاغذ رنگی ساخت گل های مصنوعی زیبا ساخت انواع گل زیبا و جدید

بعد از اینکه مراحل تا زدن کاغذ به اتمام رسید، آن را مجددا از وسط تا بزنید و با سیم گلسازی  و یا نخ ضخیم ببندید.

آموزش ساخت گل در منزل

حال با قیچی نوک تیز لبه های کار را بچینید و به حالت مثلثی در آورید.

ساخت گل با کاغذ های رنگی زیبا

در این مرحله با دست لابلای کاغذها را باز نمایید و به گل حجم دهید.

آموزش ساختن گل

گل کاغذی ما آماده است، آن را در رنگ ها و سایز های مختلف تهیه نموده و تزیینات زیبایی با آن انجام دهید.

ساختن گل با کاغذ رنگی

ساخت گل با دستمال کاغذی :

آموزش ساخت گل که در این بخش قصد ارائه آن را داریم را می توان با انواع دستمال کاغذی انجام داد، ما از دستمال کاغذی لوله ایی استفاده نموده ایم.

ساخت گل با دستمال کاغذی

تکه ایی دستمال کاغذی برداشته و آن را همچون گل قبلی، به صورت بادبزنی تا کنید.

آموزش مرحله به مرحله ساخت گل

حال قسمت وسط آن را با روبان یا سیم گلسازی ببندید. همانطور که مشاهده می فرمایید این روش مشابه روش قبل است، با این تفاوت که در این مدل، به جای کاغذ از دستمال کاغذی استفاده می شود.

ساخت گل با دستمال

دستمال کاغذی های به هم چسبیده را با دست فرم دهید، مشاهده خواهید نمود که گل شما دارای حجم می شود و زیبایی و جذابیت بیشتری خواهد یافت.

آموزش آسان ساخت گل

گل زیبای ما آماده استف می توانید با دستمال کاغذی رنگی و یا کاغذ کشی برای گل، برگ های زیبا نیز تهیه کنید و از این طریق گلدان گل عالی و جالبی داشته باشید.

مراحل ساخت گل با دستمال کاغذی

همانگونه که ملاحظه نمودید آموزش ساخت گل از جمله آموزش های جالب و فوق العاده آسان است که می تواند به شما برای ساخت گل های تزیینی زیبا کمک کند. در صورتی که تمایل دارید با دیگر آموزش ها در این زمینه نیز آشنا شوید به بخش گلسازی مراجعه نمایید و از بهترین و جذاب ترین مطالب دیدن فرمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید